14. Coroczne Nagrody Iphone IPPAwards

14. Coroczne Nagrody Iphone IPPAwards do 31 Marca 2021


Zgłoszenia do 31 Marca 2021. Zgłoszenia są otwarte dla fotografów z całego świata korzystających z iPhone’a lub iPada. Zdjęcia nie powinny być wcześniej nigdzie publikowane. Posty na kontach osobistych (Facebook, Instagram itp.) Są kwalifikowalne. Zdjęcia nie powinny być zmieniane w żadnym programie do przetwarzania obrazów na komputerze, takim jak Photoshop. Można używać dowolnych aplikacji IOS.

Korzystanie z dowolnej aplikacji na iPhone’a / iPada jest dozwolone. Można używać dodatkowych obiektywów do iPhone’a. W niektórych przypadkach możemy poprosić oryginalne zdjęcie o sprawdzenie, czy zostało zrobione za pomocą iPhone’a, iPada lub iPoda. Zdjęcia, których nie można zweryfikować, są dyskwalifikowane.

Zastrzeżenie: Uczestnicy oświadczają i gwarantują, że (1) Zdjęcia są oryginalne i że są właścicielami praw do swoich Fotografii, (2) Fotografie nie naruszają praw osób trzecich, (3) Fotografie nie przekazują nieprawdziwych lub wprowadzające w błąd wrażenie, oraz (4) wszelkie dodatkowe informacje, które przedstawiają o Zdjęciach, są dokładne.

Nagrody:

Wszystkie prace rywalizują o prestiżowy tytuł Fotografa Roku IPPA. Zdobywca nagrody głównej otrzyma iPada Air, a trzech najlepszych zwycięzców otrzyma Apple Watch Series 3. Zdobywca pierwszego miejsca w 18 kategoriach otrzyma sztabkę złota od najbardziej rozpoznawalnej prywatnej mennicy złota na świecie. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w 18 kategoriach otrzymają sztabkę Platinum od najbardziej rozpoznawalnej prywatnej mennicy złota na świecie.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.ippawards.com/2021-entries-form/