Black and White Photo Awards

Black and White Photo Awards do 15 czerwca 2023


Zgloszenia do 15 czerwca 2023. Black & White Photo Awards to konkurs stworzony z myślą o wyróżnieniu i nagrodzeniu talentów w tej dyscyplinie, z 5 kategoriami tematycznymi, aby pokazać swoją kreatywność jako fotografa:

Architektura
Ulica
Natura
Portret
Krajobraz

Black and White Photo Awards 2023 daje Ci szansę na wygranie jednej z 27 nagród, w tym 1000 € dla absolutnego zwycięzcy. 2500 euro w nagrodach dla najlepszych zdjęć i 15 wyróżnień przyznanych w uznaniu talentu, wysiłku i ciężkiej pracy fotografów monochromatycznych z całego świata.

Chcąc nagrodzić Wasze niesamowite i kreatywne zdjęcia, mamy specjalną nagrodę za kreatywność oraz 5 nagród za najlepsze zdjęcie w każdej kategorii konkursowej. Jeśli to wszystko to dla Ciebie za mało, w tym roku dodaliśmy jeszcze 5 nagród dla zdobywców drugiego miejsca w każdej kategorii.

Konkurs jest otwarty dla profesjonalnych i amatorskich fotografów z całego świata.

Do naszego jury dołączyli najlepsi profesjonaliści w dziedzinie fotografii czarno-białej. Oddają swoją wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm na usługi tego konkursu, po prostu wyszukując najlepsze zdjęcia i znajdując zwycięzców naszych nagród fotograficznych. Razem z nimi zespół NCJ Media Solutions pracuje nad znalezieniem odpowiedniego zwycięzcy dla każdej kategorii w naszym międzynarodowym konkursie fotografii czarno-białej.

Nagrody:

1000€ absolutny zwycięzca
150€ najlepsze zdjęcie w kategorii
100€ zdjęcie z drugiej kategorii
250€ nagroda specjalna za kreatywność
15 wyróżnień

Strona konkursu fotograficznego: https://bwphotoawards.com/en