Black and White Photo Awards

Black and White Photo Awards do 15 czerwca 2024


Zgłoszenia do 15 czerwca 2024. Black and White Photo Awards 2024 daje ci szansę wygrania jednej z prawie 30 nagród, w tym 1000 € dla absolutnego zwycięzcy naszego konkursu fotograficznego. Ponad 2500 € w nagrodach dla najlepszych fotografii i 15 wyróżnień honorowych, które mają być wyrazem wdzięczności za talent, wysiłek i ciężką pracę wykonaną przez fotografów monochromatycznych z całego świata.

Poszukując nagrody dla twoich niesamowitych i kreatywnych zdjęć, mamy specjalną nagrodę za kreatywność i 5 nagród dla najlepszego zdjęcia w każdej kategorii konkursu. Jeśli to wszystko cię nie zadowala, w tym roku dodaliśmy 5 dodatkowych nagród dla zwycięzców drugiego miejsca w każdej kategorii.

Dodatkowo SanDisk Professional dołączył do nas, aby uczynić ten konkurs jeszcze większym przeżyciem. Specjalna Nagroda za Kreatywność tego roku będzie sponsorowana przez SanDisk Professional i obejmie ich najszybszy przenośny dysk SSD chwili: SanDisk Professional PRO-G40 SSD (2TB).

Dołączyło do nas kilku najlepszych profesjonalistów w fotografii czarno-białej, aby stworzyć nasze jury. Dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem na rzecz tego konkursu, szukając po prostu najlepszych obrazów i wybierając zwycięzców naszych nagród fotograficznych. Wraz z nimi profesjonaliści z zespołu NCJ Media Solutions pracują, aby znaleźć właściwego zwycięzcę dla każdej z kategorii w naszym międzynarodowym konkursie fotografii czarno-białej.

Nasze jury składa się z fotografów wysokiego poziomu, takich jak Julia Anna Gospodarou, Charles Paul Azzopardi, Joel Tjintjelaar, Kazutoshi Kawakami i nowy członek tej edycji: Néstor Rodan.

Nagrody:

1000€ absolutny zwycięzca
150€ najlepsze zdjęcie w kategorii
100€ zdjęcie z drugiej kategorii
SanDisk Professional PRO-G40 SSD (2TB) nagroda specjalna za kreatywność
15 wyróżnień

Strona konkursu fotograficznego: https://bwphotoawards.com/en