Foto-Kurier - Internetowy Konkurs Miesiąca

Foto-Kurier – Internetowy Konkurs Miesiąca – do 31 marca 2019


Zgłoszenia do 6 listopada 2019. INTERNETOWY KONKURS MIESIĄCA skierowany jest do wszystkich użytkowników serwisu www.foto-kurier.pl. By wziąć w nim udział, wystarczy umieścić w Galerii Internetowej jedną lub kilka fotografii, (czarno-białych lub kolorowych). Fotografie mogą być przetwarzane cyfrowo.

W zakładce „Zdjęcia miesiąca” wyświetlamy tylko zdjęcia, których średnia ocen jest >= 5.

Przyznawaną co miesiąc nagrodę otrzymuje autor zdjęcia, które w danym miesiącu otrzymało największą średnią ocenę. Pod uwagę brane będą tylko zdjęcia, które oceniło ponad 20 osób. (np. jeśli otrzymasz 20 głosów i będą to same 6 to i tak twoje zdjecie nie weźmie udziału w finale konkursu, natomiast jeśli otrzymasz dowolnych 21 ocen to tak się stanie :)). Liczą się tylko głosy oddane w danym miesiącu. O tym kto otrzyma nagrodę decydują więc sami Użytkownicy serwisu.

Dodatkowo w każdym miesiącu, spośród 200 najwyżej ocenionych zdjęć w danym miesiącu – zdjęcia muszą mieć minimum 21 ocen, redakcja wybiera jedno zdjęcie i nadaje mu tytuł Najlepszego z najlepszych. Zdjęcie to publikowane jest w jednym z najbliższych wydań czasopisma Foto-Kurier.

Redakcja www.foto-kurier.pl zastrzega sobie jednak prawo do innego podziału nagród w przypadku stwierdzenia nadużyć (np. tworzenia fikcyjnych kont) ze strony jednego lub kilku Użytkowników. Decyzja redakcji nie podlega zaskarżeniu. W konkursie mogą brać udział pracownicy wydawnictwa ARW Foto-Kurier, serwisu www.foto-kurier.pl i redakcji czasopisma „Foto-Kurier”, ale w przypadku zajęcia przez daną osobę jednego z punktowanych miejsc otrzymują oni pamiątkowe dyplomy bez nagród rzeczowych. Nagrody rzeczowe przeznaczone są jedynie dla pozostałych uczestników serwisu.

W przypadku otrzymania przez redakcję informacji, iż nagrodzone zdjęcie stanowi plagiat lub że w jakikolwiek inny sposób zostało naruszone prawo lub postanowienia niniejszego regulaminu, organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wstrzymania się z przekazaniem nagrody do czasu wyjaśnienia wątpliwości, bądź do odmowy przekazania nagrody danemu uczestnikowi i przekazania jej innemu uczestnikowi konkursu, lub do podjęcia decyzji o nie przyznawaniu nagrody w ogóle, bądź w przypadku nagród już przekazanych – domagania się ich zwrotu. W takim przypadku zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Zwycięzcy konkursu otrzymają drobne upominki, które wysyłane są raz na kwartał.

Nagrody w marcu 2019

– I miejsce – Fujifilm Instax SQ6, aparat do fotografii natychmiastowej + dwupak filmu o kwadratowym formacie kadru (20 szt).
– II miejsce – Kupon rabatowy na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100 z
– III miejsce – Statyw Manfrotto PIXI

Strona konkursu fotograficznego: http://www.foto-kurier.pl/galerie/1,lista_zdjecia_miesiaca.html#czytaj