I...TAKI konkurs fotograficzny

I…TAKI konkurs fotograficzny – do 24 marca 2019


Zgłoszenia do 24 marca 2019. Biuro podróży ITAKA zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody, w tym tygodniowe wczasy all inclusive soft na Wyspach Zielonego Przylądka.

Przedmiotem konkursu jest „pocztówka z wakacji”. Zdjęcie może być zrobione na wakacjach za granicą lub w Polsce, na zdjęciu mogą znajdować się inni uczestnicy wyjazdu. Dodatkowo należy opisać w kilku zdaniach miejsce przedstawione na pocztówce (maksymalnie 500 znaków, bez spacji). W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz wyłonienia osób biorących w nim udział i wyboru Zwycięzców Konkursu, Organizator powoła komisję konkursową. W skład Komisji wejdą 3 osoby wskazane przez Organizatora.

Nagrody:

– Nagroda za pierwsze miejsce: tygodniowe wczasy all inclusive soft na Wyspach Zielonego Przylądka dla 2 osób, w terminie od 21 kwietnia 2019 r. do 28 kwietnia 2019 r. oraz dwuosobowa wycieczka lokalna po Wyspie Sal. Wylot z Warszawy.
– Nagroda za drugie miejsce: bon wakacyjny na 5000 PLN – bon wakacyjny jest wystawiany z rocznym terminem ważności.
– Nagroda za trzecie miejsce: bon wakacyjny na 3000 PLN – bon wakacyjny jest wystawiany z rocznym terminem ważności.
– Nagroda za miejsca od czwartego do ósmego: zestaw książek Pascala: „Świat” i „Najlepsze miejsce, by być w nim dziś”.

Strona konkursu fotograficznego: https://konkurs.itaka.pl/