8 edycja Leica Street Photo – do 23 listopada 2018


Zgłoszenia do 23 listopada 2018. ÓSMA edycja LEICA STREET PHOTO to konkurs fotograficzny organizowany przez Leica 6×7 Gallery w Warszawie. Jurorami są laureaci siedmiu poprzednich edycji.

Tematem Konkursu jest tzw. fotografia uliczna – Street Photo. Decyzję czy zgłoszona fotografia realizuje temat konkursu czy nie, podejmuje Jury. W formularzu zgłoszeniowym należy dodać́ zdjęcie o wadze nie większej niż 2 MB. Laureaci konkursu zostaną̨ poproszeni o bezzwłocznie dostarczenie plików cyfrowych w największej posiadanej rozdzielczości – umożliwiającej druk wysokiej jakości w formacie 50cm dłuższy bok. W przypadku nie posiadania, lub nie dostarczenia przez Laureata takich plików, maksymalnie po upływie 24h od otrzymania informacji od organizatora po wyłonieniu nagrodzonych prac, Organizator może odstąpić́ od przyznania nagrody.


Nagrody:

Nagroda główna. Na podstawie głosowania Jury, za pośrednictwem dedykowanej platformy online zostanie wyłoniona zwycięska fotografia, to która otrzyma najwięcej głosów. Autor / autorka zwycięskiej fotografii otrzyma zestaw fotograficzny Leica CL premium kit, składajacy się z aparatu Leica CL oraz obiektywu Leica ELMARIT-TL 18 mm f/2.8 ASPH.

Tradycyjnie, 20 najlepszych fotografii nagradzamy wystawą w Leica 6X7 Gallery Warszawa, a autor/autorka Grand Prix dodatkowo otrzyma aparat fotograficzny Leica CL z obiektywem.

Strona konkursu fotograficznego: http://leicastreetphoto.pl