Konkurs fotograficzny Zatrzymaj czas

Konkurs fotograficzny „Zatrzymaj czas” do 31 grudnia 2019


Zgłoszenia do 31 grudnia 2019. Już dziś startuje kolejna edycja konkursu, którego współorganizatorem jest e-oko.pl i e-zegarek.pl. Zimowa odsłona porusza tematykę naszej codzienności i pędu jaki nam towarzyszy. W dobie szybkiego stylu życia trudno nam znaleźć czas na przyjemności, w pośpiechu jemy rano śniadanie potem biegniemy do pracy, a i tak jak zwykle jesteśmy te kilka minut spóźnieni. Cały świat pędzi, a my razem z nim, dlatego też chcemy, abyście poświęcili chwilę, po prostu zatrzymali się i zrobili zdjęcie! Temat „Zatrzymaj się” jest niezwykle otwarty, nie tylko daje do myślenia, ale także pozostawia pewne refleksje. Podaruj sobie odrobinę czasu, spokoju i pokaż nam swoją zatrzymaną chwilę.
Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność i nieoczywiste podejście do tematu. Co roku zaskakujecie nas swoimi niezwykłymi pomysłami więc pewnie w tej edycji też nas nie zawiedziecie. Wraz ze sponsorem Fujifilm Polska i e-zegarek.pl przygotowaliśmy dla was atrakcyjne nagrody, których całkowita wartość to 5500 zł.

Nagrody:

1. Nadesłane prace będą poddane ocenie jury.

2. Jury w składzie: Przewodniczący Maciej Markowski (Fujifilm Polska), pozostały skład: Cezary Janicki (sklep fotograficzny www.e-oko.pl), Beata Bonikowska (sklep fotograficzny www.e-oko.pl) przyzna trzy pierwsze następujące nagrody główne oraz pięć wyróżnień:

1) za I miejsce: Fujifilm X-T100 + 15-45/3.5-5.6 OIS PZ Black o wartości 2466 zł oraz wypożyczenie na 7 dni aparatu Fujifilm GFX 100 z 3 dowolnymi obiektywami w uzgodnionym terminie

2) za II miejsce: Drukarka FujiFilm Instax Share SP-3 czarna + 1x wkład o wartości 849 zł

3) za III miejsce: Fujifilm Instax Mini 9 + 3x wkład o wartości 489 zł

Wyróżnienia:

1) za I wyróżnienie Fujifilm Instax Mini 9 + 1x wkład o wartości 399 zł

2) za II-V wyróżnienie album Tomka Sikory „Aix en Provence” z autografem każdy o wartości 149 zł.

3. Drugie jury w składzie: Anna Wójcik-Janicka (Centrum Sprzedaży Internetowej www.e-zegarek.pl) przyzna nagrodę specjalną: zegarek Anne Klein AK 3222GMGB o wartości 500 zł.

4. Nagrodzone zostaną najlepsze prace, a kryterium wyboru stanowią kreatywność, wartość merytoryczna oraz zgodność z postanowieniami niniejszego regulaminu.

Strona konkursu fotograficznego: https://e-oko.pl/blog/post/62-konkurs-fotograficzny-zatrzymaj-sie.html