Kujawsko-Pomorskie Press Foto 2021

Kujawsko-Pomorskie Press Foto do 25 lipca 2021


Zgłoszenia do 25 lipca 2021. Centrum Kultury Dwór Artusa zaprasza wszystkich fotoreporterów zatrudnionych w redakcjach prasowych, internetowych, bądź w agencjach fotograficznych, a także freelancerów pracujących dla różnych redakcji lub agencji, do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kujawsko-Pomorskie Press Foto.

Warunkiem wystartowania w konkursie jest wykonanie zdjęcia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w okresie od 01.01.2020 do 31.12.2020 roku. Organizowany przez Dwór Artusa konkurs jest spadkobiercą odbywającego się w latach minionych przeglądu zdjęć Regional Press Photo i ma za zadanie doceniać fotografie lub zestawy zdjęć o najwyższej wartości informacyjnej, merytorycznej i technicznej, niepozbawionej oryginalnej wizji autora.

Nagrody:

W konkursie przyznawana jest główna nagroda Grand Prix, którą zdobędzie zdjęcie wybrane spośród wszystkich nadesłanych na konkurs prac, przez profesjonalne jury. Pula nagród w konkursie wynosi 2800 zł. Na konkurs można zgłaszać pracę w 4 kategoriach: Życie codzienne, Kultura i sztuka, Sport i Wydarzenia. Każdy z autorów może zgłosić do konkursu łącznie we wszystkich kategoriach 10 zdjęć pojedynczych oraz 2 zestawy zdjęć (w każdym zestawie do 7 zdjęć).

Strona konkursu fotograficznego: https://artus.torun.pl/kujawsko-pomorskie-press-foto-2021-konkurs/