LensCulture Street Photography Awards

LensCulture Street Photography Awards do 19 czerwca 2024


Zgłoszenia do 19 czerwca 2024. Czy jesteś gotów podnieść swoją fotografię uliczną z ukrytych klejnotów w swoim portfolio do rangi świętowanej sztuki na globalnej scenie? LensCulture Street Photography Awards zapraszają Cię do zgłoszenia swoich najbardziej urzekających zdjęć i serii, oferując unikatową platformę do prezentacji tętniącego życiem życia Twoich ulic z całego świata.

Fotografia uliczna to nie tylko sztuka — to spotkanie, ciągły dialog z nieprzewidywalnością codziennych chwil. To poranny pośpiech, nocna cisza i każdy artystyczny odłamek światła i cienia pomiędzy. To Twoja okazja, aby przemienić zwyczajne momenty w głębokie wizualne narracje, które rezonują z publicznością na całym świecie.

Dlaczego warto wziąć udział? Wyobraź sobie, że Twoje prace są oglądane i doceniane przez miliony ludzi na całym świecie. Setki zgłoszeń zostaną wyróżnione w naszej galerii online oraz w naszych codziennych mediach społecznościowych — jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem oceny! Najlepsi zwycięzcy zostaną zaprezentowani na wspólnej wystawie w Photo London, oraz będą szeroko promowani na platformie LensCulture, która dociera do miłośników fotografii w ponad 150 krajach na całym świecie.

Pokaż nam, jak widzisz ulice swojego świata!

Strona konkursu fotograficznego: https://lensculture.com/pl/photo-competitions/street-photography-awards/2024