Małe i Duże Mikropodróże

„Małe i Duże Mikropodróże” do 3 września 2021


Zgłoszenia do 3 września 2021. Zapraszamy do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “Moje Małe i Duże Mikropodróże”.

Konkurs skupia się na tematyce podróżniczej. Jego celem jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, czy miejsc, które podziwiali w czasie wakacyjnych wojaży.

Rok 2020 i panujące warunki epidemiologiczne, pokazały, że dalekie podróże były utrudnione, bądź niemożliwe i nabrały wymiaru mikro – przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Jak zawsze zależy nam aby upamiętnianie tych wyjątkowych wspomnień, było przedstawione w ciekawy, często niekonwencjonalny sposób.

Konkurs jest dwuetapowy. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub cykl składający się z maksymalnie z czterech prac. W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Nagrody:

• I miejsce – 1.000 zł
• II miejsce – 700 zł
• III miejsce – 500 zł
• wyróżnienie: 300 zł

Strona konkursu fotograficznego: https://kulturasuszec.pl/ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-moje-male-i-duze-mikropodroze/