Od świtu do zmierzchu

Od świtu do zmierzchu do 30 maja 2020


Zgłoszenia do 30 maja 2020. Podlaski Instytut Kultury zaprasza wszystkich do udziału w internetowym konkursie fotograficznym.

W trudnym czasie odosobnienia, wątpliwości i rozterek zapraszamy do uważnej obserwacji i fotograficznego rejestrowania zmieniającej się wokół nas rzeczywistości, bo chociaż dni biegną jak dawniej, „od świtu do zmierzchu”, są zgoła inne.

Zapraszamy więc pasjonatów – amatorów fotografii do wzięcia udziału w Internetowym Konkursie Fotograficznym dla amatorów i spojrzenia przez obiektyw pod kątem tych zmian; na ludzi wyglądających teraz inaczej, miejsca, które jeszcze nie tak dawno tętniły życiem, wydarzenia i niezawodną naturę, pędzącą ku wiośnie – po prostu szukajcie znaków obecnego czasu.

Nagrody:

Nagrody to 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 złotych za drugie i 600 złotych za trzecie. Tytuł konkursu: „Od świtu do zmierzchu” jest uniwersalny – pomyślcie, jak wiele tematów i kadrów mieści się w tym pojęciu. Pozostawiamy Wam wolność wyboru i możliwość poszukiwania. Spróbujcie, a być może efekty zaskoczą Was samych!

Strona konkursu fotograficznego: https://pikpodlaskie.pl/od-switu-do-zmierzchu-konkurs-fotograficzny-on-line/