Konkurs fotograficzny PEJZAŻ POLSKI

Konkurs fotograficzny PEJZAŻ POLSKI do 18 października 2023


Zgłoszenia do 18 października 2023. Kętrzyńskie Centrum Kultury oraz Miasto Kętrzyn zapraszają wszystkich profesjonalnych fotografów jak i amatorów do udziału w 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Pejzaż Polski”. Malownicze krajobrazy oraz fotografia to idealne połączenie by poznać Polskę od strony charakteru i ducha tworzących ją ziem. Do wygrania nagrody pieniężne i rzeczowe. W tym roku również pojawia się dodatkowa kategoria: PEJZAŻ MIEJSKI! Chwyć za aparat, utrwal malownicze krajobrazy i zdobądź cenne nagrody!

NOWOŚĆ! PEJZAŻ MIEJSKI – temat pozostawia szerokie pole do interpretacji. Poszukiwanie kadrów wśród budynków czy terenów wiejskich i oczekiwanie na niezapomniane światło, może tak samo ekscytować jak pejzaż natury. Pamiętajmy, że wieś czy miasto to nie tylko budynki i ulice, to także ludzie, samochody, neony, pomniki, to cały miejski organizm składający się z tysięcy elementów.

Strona konkursu fotograficznego: https://kck.ketrzyn.pl/2023/05/11/pejzaz-polski-2023-chwyc-za-aparat-i-utrwal-malownicze-krajobrazy/