Konkurs fotograficzny "ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE

Konkurs fotograficzny „ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE” – do 27 października 2019


Zgłoszenia do 27 października 2019. Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami nawiązującymi do tytułu konkursu, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!

Konkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I – Głosowanie smsowe internautów. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu – 19 itd, a dwudziestemu – 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.
Etap II – Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia.

Nagrody:

– Laptop ACER E5-575 x 1
– LUSTRZANKA CYFROWA Canon EOS 2000D EF-S x 1
– Smartwatch Huawei Watch 2 x 1

Strona konkursu fotograficznego: http://konkursyfotoqraficzne.h2g.pl/konkurs_04/konkurs_04.html