14 edycja Konkursu Portret

14 edycja Konkursu Portret do 19 września 2021


Zgłoszenia do 19 września 2021. Konkurs tematycznie dotyczy portretu w szerokim rozumieniu tego słowa, technika nadsyłany prac jest dowolna – mogą to być prace zarówno wykonane cyfrowo, jak i analogowo. Zgłaszane prace powinny ukazywać człowieka za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej, portret w klasycznym podejściu, beauty, portret w modzie, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, autoportret, portret jako sztuka współczesna, selfie. Zaznaczamy, że zdjęcia dokumentalne i reporterskie ukazujące człowieka również są mile widziane.

Nagrody:

1. Nagroda Główna za zajęcie 1 miejsca:

Nagroda pieniężna 1200 zł
Voucher o wartości 1500 złotych na 1 semestr Szkoły Fotografii Online organizowany przez www.fotografika.edu.pl. Zajęcia poprowadzone są przez wykładowców Fotografiki – doświadczona kadra zajmująca się profesjonalnie fotografią, która pracuje dla: Vogue, ELLE, Reserved i wielu innych topowych marek. Pierwszy semestr trwa 4 miesiące, a po jego ukończeniu uczniowie otrzymują dyplomy i możliwość kontynuowania nauki na 2 semestrze. (łączna pula za 1 miejsce to 2700 złotych).

2. Nagroda Główna za zajęcie 2 miejsca:

Nagroda pieniężna 700 zł
Voucher o wartości 1500 złotych na 1 semestr Szkoły Fotografii Online organizowany przez www.fotografika.edu.pl. Zajęcia poprowadzone są przez wykładowców Fotografiki – doświadczona kadra zajmująca się profesjonalnie fotografią, która pracuje dla: Vogue, ELLE, Reserved i wielu innych topowych marek. Pierwszy semestr trwa 4 miesiące, a po jego ukończeniu uczniowie otrzymują dyplomy i możliwość kontynuowania nauki na 2 semestrze. (łączna pula za 2 miejsce to 2200 złotych).

3. Nagroda Główna za zajęcie 3 miejsca:

Nagroda pieniężna 600 zł
Voucher o wartości 1500 złotych na 1 semestr Szkoły Fotografii Online organizowany przez www.fotografika.edu.pl. Zajęcia poprowadzone są przez wykładowców Fotografiki – doświadczona kadra zajmująca się profesjonalnie fotografią, która pracuje dla: Vogue, ELLE, Reserved i wielu innych topowych marek. Pierwszy semestr trwa 4 miesiące, a po jego ukończeniu uczniowie otrzymują dyplomy i możliwość kontynuowania nauki na 2 semestrze. (łączna pula za 3 miejsce to 2100 złotych).

Strona konkursu fotograficznego: http://www.todobrykonkurs.pl/