150 lat PTT – lata mijają, piękno gór trwa

„150 lat PTT – lata mijają, piękno gór trwa” do 20 wrzesnia 2023


Zgloszenia do 20 wrzesnia 2023. W 2023 roku obchodzimy 150-lecie powstania Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. To ważne i piękne wydarzenie. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich członków PTT do udziału w konkursie fotograficznym, do podzielenia się tym, co stanowiło i stanowi jeden z fundamentów naszej organizacji – miłości do piękna górskich krain oraz występującej tam flory i fauny. Lata mijają niepostrzeżenie zlewając się w dekady i wieki, góry jednak trwają w swym pięknie – pokażmy innym jak bardzo są one wyjątkowe, jak wiele dla nas znaczą, podzielmy się ich pięknem utrwalonym na zdjęciach.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości około 3000 zł, wśród nich plecaki i statywy fotograficzne, power-banki, akcesoria kempingowe i turystyczne oraz wiele ciekawych publikacji. Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie dodatkowo kilkanaście, które zostaną opublikowane w kalendarzu na rok 2024 – zapraszamy do udziału!

Nagrody:

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, o łącznej wartości około 3 000 zł, wśród nich plecaki i statywy fotograficzne, power-banki, akcesoria kempingowe i turystyczne, oraz wiele ciekawych publikacji. Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie dodatkowo kilkanaście które zostaną opublikowane w kalendarzu oddziałowym na 2024 rok.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.bielsko.ptt.org.pl/konkurs-fotograficzny-150-lat-ptt-lata-mijaja-piekno-gor-trwa/