26-edycja-konkusu-w-obiektywie-2021

26. edycja konkusu „W obiektywie” do 24 maja 2021


Zgłoszenia do 24 maja 2021. Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień im. Bogdana Jareckiego w Kaliszu zaprasza wszystkie osoby fotografujące powyżej 16. roku życia do wzięcia udziału w 26. edycji konkursu fotograficznego „W obiektywie”.

Szczególnie, że konkurs przewidziany jest dla amatorów oraz profesjonalistów, a udział jest bezpłatny!

W tegorocznej edycji, oprócz nagród I, II, III stopnia i trzech wyróżnień, przewidziane są nagrody dodatkowe: Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza za najlepsze zdjęcie natury, Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa za najlepszy portret i Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu.

W tym roku zmianie uległy także zasady dotyczące wystawy pokonkursowej. Oprócz prac nagrodzonych, na ekspozycji zostanie zaprezentowanych 20 najlepszych fotografii wybranych spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu, a imiona i nazwiska autorów tych fotografii zostaną umieszczone w katalogu pokonkursowym.

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie, wysokości nagród i terminach można znaleźć w regulaminie konkursu, w którym wprowadzono dodatkowe zapisy, w związku z tym prosimy o zapoznaniu się z warunkami przyjęcia prac do konkursu ze szczególną uwagą.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.wiezacisnien.kalisz.pl/index.php/start/konkurs-w-obiektywie