800 lat Szczawna-Zdroju

800 lat Szczawna-Zdroju do 31 maja 2021


Zgłoszenia do 31 maja 2021. Zapraszamy do udziału w jubileuszowym konkursie fotograficznym „Szczawno – Zdrój. Współczesny portret miasta” organizowanym przez @Uzdrowiskową Gminę Miejską Szczawno – Zdrój i @IgresWalbrzych.

Podziel się najpiękniejszym zdjęciem Szczawna – Zdroju! Wybrane fotografie wezmą udział w wystawie i ozdobią wnętrza Urzędu Miejskiego!

2021 rok jest jubileuszowym rokiem obchodów 800 – lecia istnienia miejscowości Szczawno – Zdrój. Bogata historia tego miejsca pozostawiła po sobie ślad kultury materialnej. Piękna architektura, zabytki, przyroda – tworzą obecny, unikatowy charakter uzdrowiska, gdzie historia splata się ze współczesnością. Tak znamienity jubileusz to doskonała okazja, by przypomnieć historię a także utrwalić współczesny wizerunek miasta na fotografii.

W konkursie może wziąć udział każdy. Warunkiem jest wykonanie zdjęcia w ujęciu współczesnym na terenie gminy Szczawno – Zdrój.

Prace należy przesyłać na adres e-mail walbrzychigers@gmail.com (w temacie wiadomości 800 lat Szczawna – Zdroju) lub Otagować swoje zdjęcie ze Szczawna – Zdroju hasztagiem #igerswalbrzych_szczawnozdroj na platformie Instagram.

Zdjęcia wybiorą:
Adrian Paszul – założyciel Igers Wałbrzych
Piotr Wypych – administrator i współtwórca Igers Wałbrzych
Marek Fedoruk – burmistrz Szczawna – Zdroju

Nagrody:

W konkursie zostanie wyłonionych 80 fotografii, które wezmą udział w wystawie na terenie Szczawna-Zdroju, oraz 40 najlepszych spośród nich zostanie wybranych do ozdobienia wnętrz Urzędu Miejskiego w Szczawnie.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.szczawno-zdroj.pl/aktualnosci/1/news/60/entry/4032/konkurs-fotograficzny