A Changing World

A Changing World do 24 grudnia 2021


Zgłoszenia do 24 grudnia 2021. A Changing World to drugi międzynarodowy konkurs fotograficzny dla profesjonalnych fotoreporterów, zainicjowany przez rosyjską agencję informacyjną TASS.

Ogólnoświatowa blokada jest już w większości zakończona i mamy nadzieję, że zgromadzone doświadczenie i zdobyta wiedza pomogą nam zapobiec tego rodzaju powtórkom w przyszłości. Niemniej jednak, rzeczy na całym świecie zmieniają się błyskawicznie, i tak różnie i nieprzewidywalnie, że ludzie często po prostu nie mają czasu, aby zrozumieć, co się dzieje lub dostosować się do sytuacji. Dotyczy to nie tylko opieki zdrowotnej i medycyny, ale także polityki, gospodarki, społeczeństwa, kultury i wielu innych dziedzin, które nie tylko przeobrażają się w zawrotnym tempie, ale też szybko przekształcają i zmieniają codzienne życie miliardów ludzi.

Podobnie jak w czasie pandemii COVID-19, profesjonalne oko fotoreporterów z całego świata może nam pomóc dostrzec i co najważniejsze zarejestrować te globalne i regionalne przemiany.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia mogą nadsyłać fotoreporterzy, którzy pracują lub współpracują z mediami.

Nagrody:

Zwycięzcy zostaną wybrani w czterech kategoriach:

– Aktualności
– Ludzie i styl życia
– Opieka zdrowotna
– Środowisko

W każdej z wyżej wymienionych kategorii, dwóch zwycięzców zostanie nominowanych w kategoriach Najlepsze pojedyncze zdjęcie i Najlepsza seria zdjęć. Tak więc na zwycięzców czeka w sumie osiem nagród o wartości 3000 $.

Strona konkursu fotograficznego: http://npacontest.com/