Artystyczny Projekt Otwarty Mentora – Kalendarz do 30 kwietnia 2022


Zgloszenia do 30 kwietnia 2022. Zapraszamy do udziału w konkursie pn. Artystyczny Projekt Otwarty Mentora: Kalendarz 2023.

Jesteś artystą-grafikiem lub fotografem, a może łączysz kilka technik? Chcesz zaprezentować swoją twórczość w formie kalendarza? Dajemy Ci taką możliwość.

Jako że jesteśmy miłośnikami sztuki, pragniemy oddać w ręce zdolnego artysty karty naszego kalendarza. Do dyspozycji będzie 12 kart, na których zaprezentujemy cykl prac z zakresu grafiki artystycznej, fotografii lub fotografiki / kolażu jednego autora – zwycięzcy konkursu. To swego rodzaju portfolio artysty, które trafi do firm, instytucji, urzędów itp., słowem do klientów Mentor S.A., których jest ponad 2000.

Czego oczekujemy?

Prace powinny być oryginalne, estetyczne, nowatorskie.

W przypadku fotografii należy zgłosić zdjęcia w jednej z 4 kategorii: architektury, minimalizmu, abstrakcji lub surrealizmu. Od każdego uczestnika oczekujemy opisu idei przygotowanego cyklu.

W ręce naszych klientów pragniemy oddać kalendarz, który z przyjemnością powieszą na ścianę. Z kolei artyście – zwycięzcy chcemy dać możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców.

Nagrody:

Nagroda dla zwycięzcy: 15.000 zł brutto (13.500 zł netto).

Strona konkursu fotograficznego: https://www.mentor.pl/aktualnosci/konkurs-artystyczny-projekt-otwarty-mentora-kalendarz-2023