Człowiek obok mnie

„Człowiek obok mnie” do 14 września 2020


Zgłoszenia do 14 września 2020. Białostocki Ośrodek Kultury ogłasza XI edycję Konkursu Fotograficznego Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Współczesnej „Człowiek obok mnie”!

wiat przez ostatnie miesiące uległ mniej lub bardziej widocznym przeobrażeniom. Modyfikacjom uległy sposoby komunikacji, poruszania się, wykonywania codziennych zadań i pracy. Każdy aspekt naszego życia został nimi dotknięty. Fotografia mogła zostać uwięziona w domach. Jednak obostrzenia nie powstrzymały niezliczonej rzeszy fotografów w dokumentowaniu otaczającego świata w tym szczególnym momencie. Mnóstwo osób fotografujących odnalazło też inspirację w codziennym życiu i jego rutynie. Część ludzi, którzy fotografią chcieli się od zawsze zająć, w zatrzymaniu odnalazło czas, aby się tego rzemiosła w domowym zaciszu nauczyć.

W tym czasie brakowało nam wielu rzeczy, ale chyba najbardziej brakowało nam drugiego człowieka. I właśnie o człowieka i wszystko z nim związane chcemy w tej edycji konkursu zapytać.
Świadomi trudności i szerokości tematu, czekamy na wypowiedzi fotograficzne od wszystkich tych, którzy zechcą się nimi z nami i innymi podzielić.

Nagrody:

Laureatom Konkursu – autorom nagrodzonych zdjęć – zostaną przyznane nagrody pieniężne:
GRAND PRIX – zdjęcie pojedyncze – 1600 brutto
Wyróżnienie – zdjęcie pojedyncze – 700 brutto
GRAND PRIX – reportaż – 1800 brutto
Wyróżnienie – reportaż – 900 zł brutto

Strona konkursu fotograficznego: https://bok.bialystok.pl/wydarzenia/wydarzenie/xi-edycja-konkursu-fotograficznego-czlowiek-obok-mnie/