INNY ŚWIAT

INNY ŚWIAT do 25 stycznia 2021


Zgłoszenia do 25 stycznia 2021. Dla wielu z nas rok 2020 przyniósł wiele niespodzianek, czasami dobrych, czasami złych… w każdym razie innych, niż te do których przywykliśmy. Chcielibyśmy abyście w tych dziwnych czasach pokazali nam swój punkt widzenia na ten INNY CZAS, w którym przyszło nam żyć! Warto pamiętać, że każdy dzień jest idealną okazją aby wziąć do ręki aparat i dać upust swoim kreatywnym i twórczym wizjom. Aby zmotywować Was do działania razem z Fujifilm Polska oraz e-zegarek.pl przygotowaliśmy dla Was absolutnie wspaniałe nagrody! W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim naszym konkursie tego roku! Zaproś do udziału w konkursie również swoich znajomych.

Jury w składzie: Przewodniczący Maciej Jeziorek (Fujifilm Polska) fotograf dokumentalny i fotoreporter aktywny zawodowo od 1998 roku. Członek ZPAF. Współzałożyciel i członek agencji Napo Images. Wielokrotnie nagradzany na konkursach fotografii prasowej m.in.:

– Grand Prix – zdjęcie roku – konkurs BZ WBK Press Photo 2007,
– Pierwsza nagroda w kategorii Ludzie za fotoreportaż w konkursie Newsreportaż 2006
– Pierwsza nagroda konkursu BZ WBK Press Photo 2009 w kategorii Społeczeństwo za fotoreportaż

pozostały skład: Cezary Janicki (sklep fotograficzny www.e-oko.pl), Michał Piotrowski (sklep fotograficzny www.e-oko.pl) przyzna trzy pierwsze następujące nagrody główne oraz pięć wyróżnienień:

1) za I miejsce: FujiFilm X-S10 + XC14-45/3.5-5.6 OIS PZ o wartości 4999 zł oraz wypożyczenie na 7 dni aparatu Fujifilm GFX100 wraz z zestawem obiektywów, w uzgodnionym terminie

2) za II miejsce: Drukarka Instax SP-3 o wartości 799 zł

Strona konkursu fotograficznego: https://e-oko.pl/blog/post/85-konkurs-fotograficzny-2020-inny-czas.html