Konkurs fotograficzny „Winne opowieści” do 31 lipca 2023


Zgłoszenia do 31 lipca 2023. Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają po raz kolejny pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym. Tematem tegorocznej edycji są „Winne opowieści”.

Przedmiotem Konkursu są prace fotograficzne tematyką nawiązujące do winorośli, winnicy lub wina w ujęciu artystycznym. Interpretacja tematu jest dowolna. Celem Konkursu jest uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody, a wybrane prace fotograficzne, jak co roku, pokazane zostaną na wystawie pokonkursowej.

Konkurs ma charakter otwarty. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na wskazany adres mailowy muzeum zgłoszenia zgodnie z Regulaminem dostępnym na stronach Organizatorów. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Do Konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace autorskie, w formacie cyfrowym. Nie dopuszcza się korekt zdjęcia polegających na stosowaniu fotomontażu, a także nanoszenia dodatkowych oznaczeń. Prace ocenione zostaną przez powołane przez Organizatorów jury. Dodatkowo Muzeum zorganizuje, wzorem ubiegłego roku, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku internetowe głosowanie na „Nagrodę publiczności”.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Mamy nadzieję na zaangażowanie osób chcących rozwijać swoją pasję fotograficzną, w tym winiarzy. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.

Strona konkursu fotograficznego: https://muzeumjaslo.pl/konkurs-fotograficzny-winne-opowiesci/