IRIX Elements – tag your creativity

IRIX Elements – tag your creativity do 30 czerwca 2020


Zgłoszenia do 30 czerwca 2020. Firma Next77 Sp. z o.o., będąca oficjalnym dystrybutorem produktów marki Irix, ma przyjemność poinformować o organizowanym konkursie fotograficznym Elements – tag your creativity.Startuje konkurs fotograficzny Elements – tag your creativity! Żywioły to jedne z najbardziej spektakularnych zjawisk w otaczającym nas świecie, a celem fotografii od zawsze było ich wizualne przedstawienie. Bez wątpienia należą do nich woda, ogień, ziemia oraz powietrze. Fenomeny współczesnej planety to jednak już nie tylko kreacje natury, lecz także ich interpretacja, wykorzystanie zasobów przez człowieka oraz adaptacja w obecnej cywilizacji. Krajobraz miejski, wszechobecne błyski świetlne, statki płynące na niebie, a wśród nich największy żywioł – człowiek.Aby ukazać nieustanną ewolucję żywiołów, konieczne jest zastosowanie specjalnych narzędzi, które wydobędą głębię zjawisk. Nieodzownym akcesorium, pozwalającym na zarejestrowanie żywiołów, są filtry fotograficzne – polaryzacyjne, UV, ograniczające ilość światła (filtry szare i połówkowe) oraz neutralizujące jego odcień (Light Pollution). Marka Irix posiada kompletne portfolio produktów o wysokiej jakości gotowych do żywiołowego użytkowania.Fotograf ma do wyboru system filtrów kołowych lub kwadratowych, które posiadają nieograniczone spektrum możliwych zastosowań.

Nagrody:

Od dłuższego czasu obserwujemy niesamowite zdjęcia wykonane za pomocą produktów Irix oraz Irix Edge, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny Elements, który uwolni żywiołowość w każdym twórcy, a jej limitem będzie tylko kreatywność. Nie jest to zwykła rywalizacja, lecz szansa wzniesienia swoich możliwości fotograficznych na nowy, wyższy poziom – w konkursie można wygrać wspaniałe i wartościowe nagrody,których suma wynosi do500€!

– Za zajęcie I. Miejsca zdobyć można uchwyt Irix IFH-100 z dowolnym adapterem oraz dowolnym filtrem kwadratowym,
– Laureat II. Miejsca zdobędzie dowolny filtr kołowy,
– Podium zamyka nagroda, jaką jest uchwyt IFH-100 z dowolnym adapterem (III. Miejsce).

Jury w konkursie Elements stanowić będzie zespół Irix, który wraz z ambasadorami marki dokona oceny zgłoszonych prac i wyłoni zwycięzców wraz z uzasadnieniem wyboru.Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w dniu 07.07.2

Strona konkursu fotograficznego: https://irixlens.com/2020/06/03/irix-edge-elements-2020/