KFE - Konkursie Fotograficznym Empik Foto

KFE – Konkursie Fotograficznym Empik Foto do 16 października 2020


Zgłoszenia do 16 października 2020. Już jest! 11. edycja Konkursu Fotograficznego Empik Foto! W tym roku oprócz kategorii: Portret, Natura i Podróże, czekamy na Wasze fotografie dedykowane zagadnieniu Fotografii mobilnej. Każdy uczestnik może zgłosić łącznie aż 5 zdjęć – sam zdecyduj czy wolisz wysłać po jednym zdjęciu dla każdej z kategorii, czy przeznaczyć całą pulę na ulubioną kategorię.

1. Portret – Od lat najpopularniejsza kategoria w naszym konkursie. Czekamy na portrety plenerowe, studyjne, a także zdjęcia typowo reporterskie i dokumentalne.
2. Natura – Ulubiona kategoria wszystkich miłośników przyrody. Zachody słońca, malownicze pejzaże albo fotografia makro liści pokrytych rosą. Możliwości jest bardzo dużo.
3. Podróże – Macie ciekawe zdjęcia z wakacyjnych podróży, którymi chcielibyście się pochwalić? Nieważne czy są to fotografie z dalekich wypraw czy krótkich wypadów za miasto. Pokaż nam, czym jest dla Ciebie podróż.
4. Fotografia mobilna – Zupełnie nowa kategoria w Konkursie. Spróbuj swoich sił w fotografii, korzystając jedynie z telefonu komórkowego – twórz najpiękniejsze ujęcia w każdej chwili i w każdym miejscu, bez ograniczeń.

Wśród jury m.in. Aleksander Małachowski, fotograf architektury, znany głównie ze swojej działalności na Instagramie oraz Piotr Małecki, fotograf i filmowiec, autor reportaży fotograficznych, reżyser i autor zdjęć do filmów dokumentalnych, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nagrody:

Do wygrania są atrakcyjne nagrody: aparaty Canon EOS 250D, drukarka przenośna do zdjęć Canon Selphy Square QX10 oraz vouchery.

Strona konkursu fotograficznego: https://konkurs.empikfoto.pl/kfe