Konkurs fotograficzny „Świat kolorów” – do 31 grudnia 2018


Zgłoszenia do 31 grudnia 2018. Monitor Eizo ColorEdge CS240 i tablet Wacom Intuos Pro S to główne nagrody w konkursie fotograficznym „Świat kolorów” organizowanym przez marki Eizo, Wacom oraz serwis SwiatObrazu.pl. Tematem konkursu jest jedna z najmocniejszych stron monitorów Eizo i tabletów Wacom – kolory.

Kolory mają wielką siłę. Czerwony sprawia, że nasze serca biją szybciej, zielony uzdrawia, niebieski uspokaja, żółty daje nadzieję, a szary i brązowy wywołują uczucie smutku. Spośród wszystkich składników obrazu kolor oddziałuje na nas chyba najmocniej.

Wybierając kolorystykę fotografii nadajemy jej określony nastrój, wykorzystując właściwości kolorów zwiększamy siłę oddziaływania zdjęcia. Odpowiednie ułożenie kolorów w kadrze sprawia, że fotografia jest pełna harmonii bądź przeciwnie – budzi napięcie. Konkurs „Świat kolorów” to doskonała okazja, aby rozwinąć w sobie wrażliwość na kolory oraz świadomość ich wpływu na nas. Zapraszamy do udziału w konkursie „Świat kolorów” i nadsyłania fotografii, na których kolory stanowią mocny środek wyrazu.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.swiatobrazu.pl/swiat-kolorow-konkurs-fotograficzny.html