Konkurs fotograficzny „Sztuka życia codziennego” – do 25 października 2018


Zgłoszenia do 25 października 2018. Kolejny raz zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który przygotowujemy wraz z Akademią Fotografii. W tym roku tematem konkursu jest SZTUKA ŻYCIA CODZIENNEGO. Życie codzienne, czyli my i wszystko to, co nas otacza: przedmioty, społeczności, zjawiska, przestrzeń wokół nas. Zachęcamy do własnej interpretacji tematu!

Nagrody:

I miejsce: 4 bloki zaawansowanego kursu fotografii lub Praktyczny kurs fotografii, nagrody książkowe, zaproszenie na uroczyste otwarcie festiwalu, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

II miejsce: 2 bloki zaawansowanego kursu fotografii lub dwa bloki podstawowego kursu fotografii, nagrody książkowe, zaproszenie na uroczyste otwarcie festiwalu, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

III miejsce: 1 blok zaawansowanego kursu fotografii lub jeden blok podstawowego kursu fotografii, nagrody książkowe, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

Ponadto zwycięskie i wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane w Kinie Luna podczas trwania festiwalu.
Fotografie konkursowe powinny spełniać następujące kryteria:
– każdy z kandydatów może przesłać max. trzy fotografie;
– spośród trzech przesłanych fotografii danego autora wygrywa jedna;
– fotografie należy przesyłać w formacie .jpg;
– żadne ze zdjęć nie może zawierać treści obraźliwych, rasistowskich, faszystowskich, pornograficznych i naruszających prawa mniejszości narodowych;
– nazwa pliku musi być zbudowana wg schematu: nazwisko – imię – tytuł zdjęcia;
– uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć do przygotowania wystawy;
– fotografie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres: foto@ear.com.pl

Strona konkursu fotograficznego: sputnikfestiwal.pl/2018/konkursy-pl_1_933