PODLASIE W OBIEKTYWIE im. Wiktora Wołkowa

„PODLASIE W OBIEKTYWIE im. Wiktora Wołkowa” do 16 października 2023


Zgłoszenia do 16 października 2023. Zgłoś się do 19. ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „PODLASIE W OBIEKTYWIE im. Wiktora Wołkowa”.

Fotografie ocenia jury powołane spośród fotografików, lub artystów Województwa Podlaskiego. W poprzednich edycjach w jury zasiadali m.in. śp. Wiktor Wołkow, Jan i Bożena Walencik, Tomasz Kłosowski, śp. Marek Dolecki, Robert Nofikow, Tadeusz Żaczek, Paweł Grześ, Jarosław Chyra, Michał Kość i inni.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wystawa pokonkursowa planowana jest na XII 2023 r. Wystawa prezentowana będzie w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce przez około rok, ponieważ stanowi doskonałe dopełnienie wystaw etnograficznych. Później zaś „wędruje” po Podlasiu, m.in. prezentowana jest w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Narewce, Kleszczelach, Białowieży. Wystawa prezentowana była również w Brześciu oraz w Grodnie na Białorusi.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.muzeumbialoruskie.pl/index.php/aktualnosci/aktualnosci-2023/243-zglos-sie-do-19-ogolnopolskiego-konkursu-fotograficznego-podlasie-w-obiektywie-im-wiktora-wolkowa