Konkurs fotograficzny - Wolność

Konkurs fotograficzny – Wolność do 16 sierpnia 2022


Zgłoszenia do 16 sierpnia 2022. Cyfrowe.pl i Canon zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym, w którym nagrodą główną jest aparat Canon EOS R10 z obiektywem RF-S 18-150 mm. Wszystkie wyróżnione prace ponadto zostaną zaprezentowane na wystawie w trakcie festiwalu ŚwiatłoSIŁA w Gdańsku.

Prawa człowieka, wydarzenia polityczno-społeczne, podróże i emocje, a także twórczość i wyobraźnia – WOLNOŚĆ może mieć wiele twarzy! Pokaż nam, z czym Tobie kojarzy się to hasło!

Nagrody:

Nagrodą główną w konkursie jest aparat Canon R10 z obiektywem RF-S 18-150 mm ufundowany przez producenta.

Canon EOS R10 to aparat tak wszechstronny, że poradzi sobie praktycznie z każdym wyzwaniem. Biorąc pod uwagę jego kompaktowe rozmiary i zaawansowane możliwości, staje się idealnym towarzyszem podróży. To hybrydowe narzędzie do tworzenia różnego rodzaju mutlimediów – sprawdza się tak samo wybornie podczas fotografowania, jak i filmowania. W zestawie z uniwersalnym obiektywem 18-150 mm. Po prostu chwyć za niego i wyraź siebie!

Oprócz laureata zostanie wyłonione grono finalistów, które otrzyma nagrody niespodzianki i możliwość wzięcia udziału w zbiorowej wystawie.

Strona konkursu fotograficznego: https://swiatlosila.pl/konkurs/