konkurs-fotografii-gorskiej-lawiny

Konkurs Fotografii Górskiej „Lawiny” do 8 listopada 2019


Zgłoszenia do 8 listopada 2019. Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI i Klub Fotograficzny „Źródło” z Rudy Śląskiej zapraszają wszystkich miłośników gór, wędrowców, podróżników, turystów, wspinaczy, taterników, alpinistów, himalaistów, grotołazów narciarzy, snowboarderów, fotografów, zawodowców i amatorów do nadsyłania swoich prac na konkurs fotograficzny o tematyce górskiej.

Ci, którzy w góry wychodzą, wiedzą dobrze, że w górach trzeba wspinać się na szczyty, w tym na szczyty własnych możliwości, często i odwagi. Wszystkich, którym udało się tego dokonać, a do tego wykonali tegoż wyczynu spektakularne zdjęcie, zachęcam do jego wysłania na tegoroczną edycję konkursu „Lawin”.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest hasło „Góry strachu”.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają odwagę wyruszyć w nieznane do nadsyłania swoich prac ze światów wertykalnych.

Nagrody:

1 nagroda: zegarek + bon pieniężny do sklepu Sherpa o wartości 200 zł + książka „Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo” + voucher uprawniający do jednorazowej zniżki w wysokości 100 proc. na przejazd od firmy Flixbus.

2 nagroda: zegarek + bony pieniężne do sklepu Tuttu o wartości 150 zł + książka „Absurd Everestu” autorstwa Denisa Urubko + pendrive.

3 nagroda: zegarek + bony pieniężne do sklepu Tuttu o wartości 150 zł + książka „Absurd Everestu” autorstwa Denisa Urubko.

Nagroda Publiczności: plecak Milo Coroico + bon pieniężny do sklepu Sherpa o wartości 200 zł + książka „Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo” + pendrive.

Strona konkursu fotograficznego: https://kfg-lawiny.blogspot.com/p/regulamin.html