Photo Drone Awards

Photo Drone Awards do 1 kwietnia 2023


Zgłoszenia do 1 kwietnia 2023. The Photo Drone Awards to jeden z wiodących na świecie konkursów fotograficznych skupionych na fotografii dronowej. Międzynarodowy konkurs fotograficzny online, który podkreśla możliwości tych dronów lub quadcopterów w obrębie fotografii.

Aby jak najbardziej podkreślić różne możliwości tych narzędzi fotograficznych, wybraliśmy 5 kategorii, które naszym zdaniem wiernie oddają ich możliwości:

ENVIRONMENT / URBAN / ABSTRACT / SERIES

Cztery kategorie tego Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego PHOTO DRONE AWARDS zostały zaprojektowane tak, abyś mógł dać z siebie wszystko w tym konkursie fotograficznym i aby znalazło to odzwierciedlenie w Twoich pracach.

Nagrody:

– Photo Drone of the Year: €700 nagroda pieniężna + Showcase przez jeden rok na froncie galerii zwycięzcy.
– Zwycięzca kategorii: €150 nagroda pieniężna + Twoje zdjęcie zamieszczone w naszej galerii.
– Zwycięzca Kategorii Prawie: €100 nagroda pieniężna + Twoje zdjęcie w naszej galerii.
– Najlepsza Seria Roku: €200 nagroda pieniężna + Twoje zdjęcie w naszej galerii.

Aby te nagrody fotograficzne były naprawdę ekscytujące, mamy w pełni wyspecjalizowane jury. Profesjonalni fotografowie, z ogromną wiedzą w zakresie wykorzystania dronów, aby ich techniki były na najwyższym poziomie. A ponieważ uważamy, że dobre jury jest równie ważne jak nasze nagrody, nie pozwolimy, aby były one jeszcze jednym internetowym konkursem fotograficznym.

Strona konkursu fotograficznego: https://photodroneawards.com/