Moje podróże małe i duże

Konkurs Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże” – do 7 września 2019


Zgłoszenia do 6 listopada 2019. Zapraszamy do udziału w kolejnej, XVII edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moje Podróże Małe i Duże”. Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a swoje zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży.3.Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Zestawy wielozdjęciowe będą traktowane jako jedna praca pod warunkiem, że stanowić będą jednolitą kompozycję i zostanie to wyraźniezaznaczone w karcie zgłoszenia. Jury zastrzega sobie prawo wyboru do drugiego etapu konkursu pojedynczych fotografii z cyklu.W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Nagrody:

I nagroda – o wartości 1000 zł,
II nagroda – o wartości 700 zł,
III nagroda – o wartości 500 zł.

Prócz nagród finansowych dla uczestników konkursu przygotowaliśmy jeszcze jedną formę nagrody.
Wraz z 2018 roku w podróż po całej Polsce wybrała się „Objazdowa Wystawa Moich Podróży Małych i Dużych”. W zamyślę wraz z nowymi pracami będziemy przygotowywać kolejne wystawy.

Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi podczas10.Suszeckiej Jesieni Kulturalnejw dniu 24 listopada 2019 r.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.kulturasuszec.pl/newsy/zapraszamy-do-konkursu-pl.html