National Geographic Polska

Konkurs z okazji XX-lecia National Geographic Polska – do 1 wrzesnia 2019


Zgloszenia do 1 wrzesnia 2019. Weź udział w konkursie z okazji XX-lecia National Geographic Polska. Najlepszy fotoreportaż zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu.

W październiku br. minie 20 lat od daty ukazania się pierwszego numeru polskiej edycji magazynu National Geographic. Przy przygotowywaniu każdego z ponad 230 wydań przyświecała nam jedna misja: wiara w to, że dobrze opowiedziane – za pomocą słów i obrazów – historie potrafią zmieniać sposób postrzegania świata i naszej roli w nim.

Z okazji 20 urodzin redakcja National Geographic Polska zaprasza pasjonatów fotografii i fotoreporterów do udziału w wyjątkowym konkursie. Przyślijcie nam swoje fotoreportaże – najlepszy z nich zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu!

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY

Czekamy na Wasze fotoreportaże, czyli fotograficzne opowieści – do 20 zdjęć w formacje jpg – z towarzyszącym tekstem na 6–8 tys. znaków. Tematyka: natura, kultura, społeczeństwo i inspirujące ludzkie historie. Z kraju lub zagranicy. Zgłoszenia należy przesłać pod adres konkurs-ng@burdamedia.pl do 1 września. W temacie wiadomości należy wpisać „Konkurs – 20 lat NG”.

Najlepszy spośród nadesłanych materiałów opublikujemy na łamach październikowego wydania magazynu National Geographic.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.national-geographic.pl/national-geographic/twoj-fotoreportaz-w-national-geographic-wielki-konkurs-z-okazji-xx-lecia-polskiej-edycji-magazynu