LensCulture Art Photography Awards

LensCulture Art Photography Awards do 15 grudnia 2021


Zgloszenia do 15 grudnia 2021. Konkurs LensCulture Art Photography Awards poświęcony jest utalentowanym artystom wizualnym z całego świata, którzy wykorzystują procesy fotograficzne i obrazy do realizowania kreatywnych pomysłów.
Pokaż nam, jak wykorzystujesz medium fotograficzne, eksperymentując z różnymi technikami lub kreatywnością, wcielając w życie swoje pomysły. W tym konkursie nie ma ograniczeń ani definicji i liczymy na to, że uda nam się zobaczyć cały przekrój zgłoszeń, od prac koncepcyjnych, wydruków przygotowanych z myślą o powieszeniu w galerii i obrazów stworzonych za pośrednictwem różnych alternatywnych procesów, aż po zupełnie nowe formy i formaty przemawiające w czasach cyfrowej ery. To, co ma znaczenie, to nasza unikalna wizja kreatywna i umiejętności jej przekazania poprzez nietuzinkowe i oryginalne prace.
Zapoznaj się z informacjami na temat naszego doświadczonego jury z całego świata i nagród w konkursie. Prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystaw w Paryżu podczas Paris Photo, mogą liczyć na szerokie zainteresowanie ze strony mediów i projekcje podczas międzynarodowych festiwalach fotograficznych, nagrody pieniężne i inne korzyści.
W obecnych czasach, w których kontakt z innymi ludźmi jest jeszcze ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, tym bardziej pragniemy zobaczyć Twoje prace.

Nagrody:

Laureaci w kategorii seria
1. miejsce: 3500 USD
2. miejsce: 2000 USD
3. miejsce: 1000 USD

Laureaci w kategorii pojedyncze zdjęcia
1. miejsce: 2000 USD
2. miejsce: 1000 USD
3. miejsce: 500 USD

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/art-photography-awards-2022