LensCulture Art Photography Awards

LensCulture Art Photography Awards do 14 grudnia 2022


Zgłoszenia do 14 grudnia 2022. Konkurs LensCulture Art Photography Awards poświęcony jest utalentowanym artystom wizualnym z całego świata, którzy wykorzystują procesy fotograficzne i obrazy do realizowania kreatywnych pomysłów.
Pokaż nam, jak wykorzystujesz medium fotograficzne, eksperymentując z różnymi technikami lub kreatywnością, wcielając w życie swoje pomysły. W tym konkursie nie ma ograniczeń ani definicji i liczymy na to, że uda nam się zobaczyć cały przekrój zgłoszeń, od prac koncepcyjnych, wydruków przygotowanych z myślą o powieszeniu w galerii i obrazów stworzonych za pośrednictwem różnych alternatywnych procesów, aż po zupełnie nowe formy i formaty przemawiające w czasach cyfrowej ery. To, co ma znaczenie, to nasza unikalna wizja kreatywna i umiejętności jej przekazania poprzez nietuzinkowe i oryginalne prace.
Zapoznaj się z informacjami na temat naszego doświadczonego jury z całego świata i nagród w konkursie. Prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Londynie w trakcie Photo London. Mogą oni liczyć na szerokie zainteresowanie ze strony mediów i projekcje podczas międzynarodowych festiwalach fotograficznych, nagrody pieniężne i inne korzyści.

Nagrody:

Prace laureatów konkursu zostaną wystawione w niesamowitym Somerset House w Londynie podczas Photo London, premierowych, międzynarodowych targów fotograficznych, które zrzeszają setki galerii, wydawców i kolekcjonerów, a także oferują ambitny program wystaw, kolekcji, składanie podpisów na albumach przez ich autorów oraz tematyczne wydarzenia fotograficzne.
Zostanie zorganizowane przyjęcie powitalne dla artystów, zaproszonych mediów, fotoedytorów i specjalistów z branży podczas wieczoru poświęconego podziwianiu sztuki i nawiązywaniu kontaktów w trakcie największych międzynarodowych targów sztuki fotograficznej w Wielkiej Brytanii.

Strona konkursu fotograficznego: https://lensculture.com/photo-competitions/art-photography-awards-2023