Critic's Choice 2020

LensCulture Critics’ Choice do 24 czerwca 2020


Zgłoszenia do 24 czerwca 2020. Bezprecedensowe czasy wymagają nowego sposobu myślenia. Nowy konkurs Critics’ Choice 2020 to szansa na zyskanie rozpoznawalności dla jeszcze większej ilości fotografów niż kiedykolwiek wcześniej!

Co nas wyróżnia? Zebraliśmy największe jury w historii, składające się z ponad 20 międzynarodowych ekspertów w celu odkrycia nowych fotografów. Każdy krytyk wybierze trzech fotografów z ponadprzeciętnym talentem i kreatywną wizją. Wystarczy, że Twoja praca przemówi tylko do jednego z nich!
Jest to najlepsza okazja na dostrzeżenie przez największych ekspertów na świecie i wpływowe osoby ze świata fotografii. Nagrody obejmują wystawę w Paryżu podczas Paris Photo 2020, nagrody pieniężne dla dziesięciu najlepszych fotografów, zainteresowanie ze strony światowych mediów i znacznie więcej. Dostępne jest bezpłatne zgłoszenie pojedynczego zdjęcia i pisemny przegląd zgłoszenia.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje prace. Jesteśmy otwarci na wszystkie typy fotografii, każdy poziom doświadczenia i wiek.

Nagrody:

Jeśli Twoja praca zostanie wybrana przez więcej niż jednego krytyka to uzyskasz szansę na znalezienie się w najlepszej dziesiątce. Dziesięciu najlepszych fotografów w konkursie uzyska szansę otrzymania grantu w wysokości 1000 USD.

Prace wszystkich laureatów tego konkursu zostaną wystawione w listopadzie podczas Paris Photo*! Zostanie zorganizowane przyjęcie powitalne dla artystów, zaproszonych mediów, fotoedytorów i specjalistów z branży podczas wieczoru poświęconego podziwianiu sztuki i nawiązywaniu kontaktów w trakcie największych międzynarodowych targów sztuki fotograficznej. *Jeśli z powodu pandemii koronawirusa nie będziemy mogli zorganizować wystawy, przedstawimy alternatywny sposób zaprezentowania prac fotografów wyróżnionych w naszym konkursie.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/critics-choice-2020