LensCulture Critic's Choice

LensCulture Critic’s Choice do 20 kwietnia 2022


Zgloszenia do 20 kwietnia 2022. Jest to najlepsza sposobność na to, by zostać odkrytym przez jednego z
21 wpływowych ekspertów fotografii!

Celem konkursu Critics’ Choice 2022 jest zmaksymalizowanie ekspozycji i szansy rozwoju dla utalentowanych fotografów, którzy są gotowi na globalną widownię i międzynarodowe rynki. Tegoroczny panel złożony z 20 krytyków składa się z ekspertów fotografów i influencerów ze znanych na całym świecie muzeów, galerii sztuki, czasopism, mediów informacyjnych, platform internetowych, wydawców książek międzynarodowych festiwali.
Każdy krytyk osobiście wybierze trzech fotografów z wybitnym talentem i kreatywną wizją – tak więc w tym roku możemy wyróżnić nawet 60 fotografów. Konkurs jest otwarty na wszystkich fotografów i na każdy typ fotografii.

Jest to najlepsza w tym roku szansa na zostanie dostrzeżonym i odkrytym przez jednego z 20 światowej klasy ekspertów i influencerów fotograficznych — wystarczy nawiązać tylko jeden kontakt, aby pozytywnie wpłynąć na swoją karierę! W ramach konkursu można spodziewać się wystawy w Paryżu podczas Paris Photo 2022, indywidualnej wystawy online, nagród pieniężnych, zainteresowania ze strony globalnej prasy i znacznie więcej. Bezpłatny udział w kategorii pojedynczych zdjęć. Pokaż nam, jak postrzegasz świat.

Nagrody:

Jeśli Twoja praca zostanie wybrana przez więcej niż jednego krytyka to uzyskasz szansę na znalezienie się w najlepszej dziesiątce konkursu Critics’ Choice. Prace dziesięciu najlepszych fotografów będą promowane w galerii w Paryżu, a każdy z nich otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 USD.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/critics-choice-2022