LensCulture Portrait Awards

LensCulture Portrait Awards do 23 lutego 2022


Zgłoszenia do 23 lutego 2022. Ogłaszamy rozpoczęcie 9. coroczny konkursu LensCulture Portrait Awards! Przez te wszystkie lata odkryliśmy i doceniliśmy ponad 250 doskonałych fotografów portretowych z całego świata — a wielu z nich w dalszym ciągu rozwija swoją karierę w międzynarodowych czasopismach i mediach, muzeach, wydawnictwach i galeriach sztuki.
W tym roku naszym celem jest odkrycie i nagrodzenie 35 fotografów, którzy tworzą wyjątkowe portrety fotograficzne.
Konkurs jest otwarty dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania i reprezentujących wszystkie gatunki fotografii portretowej – od profesjonalnych zdjęć studyjnych po szczegółowe portrety środowiskowe i zwykłe zdjęcia pozowane. Jesteśmy również otwarci na różne podejścia artystyczne, w tym zdjęcia inscenizowane, fikcyjne, modowe, metaforyczne, autoportrety i prace konceptualne.
Laureaci mogą liczyć na możliwości rozwoju kariery, takie jak między innymi wystawa w Paryżu, szerokie zainteresowanie ze strony prasy, nagrody pieniężne i znacznie więcej. Przewiń niżej, aby poznać nasze międzynarodowe jury i przeczytać o bezpłatnym zgłoszeniu pojedynczego zdjęcia.
Bez względu na to, czy Twoje portrety są tradycyjne, eklektyczne lub wizjonerskie – pragniemy je zobaczyć!

Nagrody:

Laureaci w kategorii seria
1. miejsce: 3500 USD
2. miejsce: 2000 USD
3. miejsce: 1000 USD

Laureaci w kategorii pojedyncze zdjęcie
1. miejsce: 2000 USD
2. miejsce: 1000 USD
3. miejsce: 500 USD

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/portrait-awards-2022