LensCulture Street Photography Awards

LensCulture Street Photography Awards do 22 czerwca 2022


Zgloszenia do 22 czerwca 2022. Na przestrzeni lat fotografowie uliczni stworzyli wiele spośród najbardziej ikonicznych i zapadających w pamięć fotografii, lecz któż definiuje ten gatunek w obecnych czasach? W konkursie LensCulture Street Photography Awards 2022 przeczesujemy cały świat, by się tego dowiedzieć.
Jeśli lubisz uwieczniać dziwne i wspaniałe chwile w kreatywny sposób to pragniemy poznać Twoje prace! Możesz robić fotografie analogicznym aparatem w mieście, które nigdy nie śpi, wykorzystać smartfon do dokumentowania codziennego życia w Twoim mieście lub po prostu podróżować po świecie w poszukiwaniu przygód. Bez względu na to, z jakich narzędzi korzystasz lub gdzie robisz zdjęcia, chcemy poznać zinterpretowaną przez Ciebie unikalną perspektywę z poziomu ulicy.
Zapoznaj się z informacjami na temat naszego eksperckiego jury i nagród w konkursie. Prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas międzynarodowej wystawy, mogą liczyć na ekspozycję przed 3 milionami osób, nagrody pieniężne, szerokie zainteresowanie ze strony mediów, projekcje w trakcie międzynarodowych festiwali fotograficznych i znacznie więcej.
Pamiętaj, że możesz zgłosić jedno zdjęcie zupełnie za darmo! Szczerze pragniemy odkryć najbardziej utalentowanych fotografów i sądzimy, że każdy fotograf bez ograniczeń zasługuje na możliwość ekspozycji i rozpoznawalność.

Nagrody:

Laureaci w kategorii seria
1. MIEJSCE – 3500 USD
2. MIEJSCE – 2000 USD
3. MIEJSCE – 1000 USD

Laureaci w kategorii pojedyncze zdjęcie
1. MIEJSCE – 2000 USD
2. MIEJSCE – 1000 USD
3. MIEJSCE – 500 USD

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/street-photography-awards-2022