LensCulture Street Photography Awards

LensCulture Street Photography Awards do 21 czerwca 2023


Zgłoszenia do 21 czerwca 2023. Zapraszamy fotografów z całego świata do przesłania swoich najlepszych prac, które potrafią uchwycić esencję życia ulicy. Podczas tego międzynarodowego konkursu fotografii ulicznej naszym celem jest poznanie unikalnej perspektywy i kreatywnej wizji fotografów ulicznych z całego świata, pokazując zróżnicowanie gatunku i szeroki wachlarz możliwych interpretacji.

Konkurs będzie oceniany przez panel szanowanych ekspertów fotograficznych. W okresie przyjmowania zgłoszeń zaprezentujemy setki prac wyróżnionych przez jury w naszej internetowej galerii i mediach społecznościowych, a laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody pieniężne i promocję podczas grupowej wystawy w Nowym Jorku.

Prace laureatów konkursu zostaną wystawione w galerii w Nowym Jorku podczas The Photography Show, wyjątkowych targów fotograficznych, które zrzeszają setki galerii, wydawców i kolekcjonerów, a także oferują ambitny program wystaw, kolekcji, składanie podpisów na albumach przez ich autorów oraz tematyczne wydarzenia fotograficzne.

Zostanie zorganizowane przyjęcie powitalne dla artystów, zaproszonych mediów, fotoedytorów i specjalistów z branży podczas wieczoru poświęconego podziwianiu sztuki i nawiązywaniu kontaktów w trakcie największych międzynarodowych targów sztuki fotograficznej w Wielkiej Brytanii.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/photo-competitions/street-photography-awards-2023