Lifespiration Starts Here

Lifespiration Starts Here do 30 listopada 2021


Zgloszenia do 30 listopada 2021. Jesteś inspiracją? Answear.com rusza z międzynarodowym konkursem fotograficznym, pod hasłem „Lifespiration starts here”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie lub nakręcić video, na którym uczestnicy pokażą co ich inspiruje i motywuje do działania: w pracy, w domu, w wolnym czasie…wszędzie. Prace konkursowe należy zamieszczać na swoim profilu na Instagramie, używając hasztagu #lifespirationstartshere i oznaczając @answear w poście. Zwycięzcę wyłoni międzynarodowe jury, które spośród prawidłowo oznaczonych fotografii, wybierze te, które ich zdaniem będą najbardziej inspirujące.
W jury znalazły się ekspertki, wyjątkowe kobiety, pełne pasji i zmotywowane do działania. Wśród nich: Polina Nenia – dziennikarka i gwiazda ukraińskiej telewizji, która na co dzień walczy o prawa kobiet, Simona Dyankova – kapitan narodowej drużyny gimnastycznej Bułgarii, Agata Stankiewicz – cukiernicza life-hackerka, finalistka „Bake Off Ale Ciacho” i autorka książek pełnych słodkich wypieków oraz Urszula Sulej-Cholewa – Art Director Answear.com, energetyczne dynamo napędzane dewizą: mów głośniej, bądź odważny, kreuj rzeczywistość.

Dodatkowo, uczestnicy mogą szukać inspiracji na profilach ambasadorek, które marka zaangażowała do konkursu. Są to nie tyle influencerki, co przykłady kobiet, które pochłania pasja i energia w działaniu. Kobiety, które wybrały własną, często nieoczywistą drogę, by realizować swoje pasje.
– Jako marka chcemy zachęcać do poszukiwania, inspirować i podpowiadać nie tylko w obszarze mody. Chcemy być blisko naszych fanów i klientów, i wraz z nimi tworzyć preteksty do szeroko pojętej aktywności: sportowej, artystycznej czy rozwojowej. Moda jest elementem uzupełniającym nasze życie i traktujemy ją jako dopełnienie tego, co na co dzień robimy i czemu oddajemy się w całości – komentuje Joanna Kosman, kierownik marketingu Answear.com.

Nagrody:

Do wygrania jest 5 000 zł lub bony na zakupy w Answear.com.

Strona konkursu fotograficznego: https://lifespirationstartshere.answear.com/