SZTUKA KOMERCJI

„SZTUKA KOMERCJI” do 4 lutego 2024


Zgłoszenia do 4 lutego 2024. Sztuka komercji to temat na pozór łatwy ale wierzymy w Waszą kreatywność i czekamy na zdjęcia, które zaskoczą Jurorów i spowodują iż obrady tegoroczne znów się przedłużą do późnych godzin nocnych. Światło, kompozycja, temat – jest wiele czynników, które wpływają na odbiór fotografii. Światło tworzy klimat obrazu, kompozycja oddaje wrażenie a tematyka zdjęcia oraz tytuł domykają całość.

Czekamy na Wasze zdjęcia w tematyce : reklamowej, produktowej, modowej, portretowej, krajobrazowej, konceptualnej, makro, reportażowej, fine-artowej oraz przyrodniczej.

Nagrody:

Pula nagród to ponad 10 000 zł

Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali otwarcia 11 JFF – 23 lutego 2024 roku w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc ”Hotel Przyjazny Fotografii”. Nagrodzonych zostanie sześć miejsc. Będą to miejsca 1,2,3 oraz 1,2,3 wyróżnienia. Nagrodzeni zostaną poinformowani telefonicznie o wyborze do finałowej szóstki – natomiast na miejscu dowiedzą się o swoich miejscach na podium. Nagrody rokrocznie są związane z tematem fotograficznym.

Strona konkursu fotograficznego: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/konkurs/