Tatrzańska Jesień 2022

„Tatrzańska Jesień 2022” do 31 października


Zgloszenia do 31 października 2022. Ruszamy z kolejną edycję konkursu „Tatrzańska Jesień 2022”! Czas zaplanować górską wyprawę z aparatem w dłoniach i podjąć fotograficzne wyzwanie – zatrzymać perfekcyjną chwilę i odkryć własny, indywidualny punkt widzenia na otaczające piękno jesiennych Tatr.

Celem konkursu jest prezentacja piękna gór, tatrzańskich wiosek i ich osobliwych walorów krajobrazowych nie tylko w sezonie zimowym i letnim, kiedy przyciągają one największą ilość gości, ale także w innych okresach. Być może zdjęcia odzwierciedlające piękno natury zachęcą turystów do przyjazdu w Tatry w czasie jesiennym, gdy wspaniała przyroda tatrzańska przybiera wiele różnorodnych barw. Ponadto istotną ideą konkursu jest ujęcie w obiektywie chwili, która przedstawia niepowtarzalną, jesienną naturę naszego regionu, co przyczynić się może do wzrostu świadomości na temat wartości rzyrodniczego dziedzictwa Podhala, zachęcając tym samym do postaw ekologicznych.

Zdjęcia muszą być wykonane w okresie od września do pażdziernika tego roku. Każdy uczestnik możę przesłać maksymalnie 10 prac.

Zdjęcia należy dostarczyć w postaci odbitek na papierze oraz w wersji elektroniczej.

Nagrody:

• Młodzież (13-18 lat)
I nagroda: 1.200 zł
II nagroda: 700 zł
III nagroda: 500 zł

• Dorośli
I nagroda: 1.500 zł
II nagroda: 1.200 zł
III nagroda: 800 zł

Strona konkursu fotograficznego: https://www.tatry.pl/tatrzanska-agencja/konkurs-fotograficzny/2851.html