The Photo Week Awards

The Photo Week Awards do 28 lutego 2024


Zgłoszenia do 28 lutego 2024. Jesteś pasjonatem fotografii krajobrazowej, chcesz pokazać swój talent i rywalizować z fotografami z całego świata?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, nie wahaj się dłużej i weź udział w międzynarodowym konkursie fotograficznym The Photo Week Awards 2024. Masz czas do 28 lutego 2024 r., aby przesłać swoje najlepsze zdjęcia w kategoriach krajobrazu, lotnictwa/drona, dzikiej przyrody i fotografii nocnej/astrofotografii.
Najlepsze międzynarodowe jury, w skład którego wchodzą Thomas Heaton, Kilian Schönberger, Isabela Tabacchi, Néstor Rodan, Javier Alonso Torre i Luis Miguel Azorín, oceni prace i wybierze zwycięzcę, który wygra 2000 euro i tytuł najlepszego fotografa krajobrazu roku. Ponadto przyznane zostaną nagrody w wysokości 500 euro i złote medale dla najlepszych w każdej kategorii, a także srebrne wyróżnienia i wyróżnienia dla zdobywców drugiego miejsca.
Zwycięzcy i finaliści zostaną zaproszeni na uroczystą kolację, podczas której nagrody zostaną wręczone 20 kwietnia 2024 r. w hotelu Mirador de la Franca w Asturii (Hiszpania). Tam będą mogli podzielić się doświadczeniami z innymi entuzjastami fotografii i jednymi z najlepszych profesjonalistów na świecie, w otoczeniu najbardziej spektakularnych krajobrazów tego obszaru, takich jak Picos de Europa, wybrzeże Kantabrii lub lasy i jeziora regionu.
Nie przegap tej okazji i odwiedź stronę The Photo Week Awards, aby poznać wszystkie szczegóły i zasady konkursu. Przyjdź i pokaż światu swoją wizję fotografii!

Nagrody:

2000 € + trofeum + upominek od sponsorów (do ustalenia), dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej.
500 € + Złoty Medal + upominek od sponsorów (jeszcze do ustalenia). łańcuch dla najlepszego zdjęcia w każdej z kategorii.
Srebrne wyróżnienia w każdej kategorii.
Wyróżnienia w każdej kategorii.

Strona konkursu fotograficznego: https://thephotoweek.com/awards-2024/