twoj-czas-w-domu-2020

„Twój czas w domu” do 21 czerwca 2020


Zgłoszenia do 21 czerwca 2020. Konkurs wyjątkowy, bo w wyjątkowym czasie pandemii jakim się znaleźliśmy. Za nami okres, w którym dużo czasu spędziliśmy wraz z rodziną lub sami w domu, w izolacji. Zamierzamy choć trochę odczarować ten czas i dowiedzieć się jak go spędziliście. Cieszyliście się z każdej nawet najmniejszej rzeczy? A może wróciliście do pasji na którą wcześniej nie było czasu? Pokażcie nam co robiliście i jak spędzaliście kolejne dni. Jesteśmy pewni, że powstało w tym czasie wiele ciekawych, może śmiesznych, a może i pełnych zadumy zdjęć. Chcemy je zobaczyć. Wybierzcie najlepsze i prześlijcie na konkurs, a być może jedna z nagród tej edycji trafi właśnie do Was.

Ta edycja konkursu powstała z myślą o fotoamatorach, również tych z Was którzy na co dzień fotografują smartfonem. Zaproście do zabawy także znajomych, wygranym instaxem możecie się później bawić wspólnie.

Nagrody:

Sponsor Główny – Fujifilm Polska – nagrody za miejsca I – III oraz wyróżnienia
Nagrody główne oraz dwa wyróżnienia:

1) za I miejsce: Fujifilm Instax Mini 11 niebieski + etui + 2x wkłady o wartości 470 zł oraz wypożyczenie na 14 dni aparatu Fujifilm X-T4 + 16-80/4.0 XF R OIS WR w uzgodnionym terminie
2) za II miejsce: FujiFilm Instax Mini 11 biały + 2x wkłady o wartości 399 zł
3) za III miejsce: Fujifilm Instax Mini 9 fioletowy + 1x wkłady o wartości 329 zł

Wyróżnienia:

1) za I i II wyróżnienie album Tomka Sikory „Aix en Provence” z autografem każdy o wartości 149 zł.

Strona konkursu fotograficznego: https://e-oko.pl/blog/post/69-konkurs-fotograficzny-twoj-czas-w-domu.html