Vintage Grand Prix

Vintage Grand Prix do 1 czerwca 2023


Zgłoszenia do 1 czerwca 2023. Tematem przewodnim konkursu jest hasło „Obserwatorium”. W konkursie fotograficznym można eksperymentować z różnymi koncepcjami i wyrażać swoje indywidualne spojrzenie na to hasło. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wyłonieni zostaną laureaci/atki, którzy i które w swoich projektach wykażą najciekawsze interpretacje hasła.

Konkurs ma charakter otwarty. Do nadsyłania prac Organizator zaprasza wszystkich fotografów: studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów, freelancerów z całego świata.

Zdjęcia nadesłane do konkursu powinny być wykonane w technikach tradycyjnych: fotografia z kliszy, fotografia z błony, polaroid, camera obscura, dagerotypia, mokra płyta kolodionowa, kalotypia, cyjanotypia, i inne. Zgłaszać można jedynie zwarte cykle fotograficzne (minimum 7 max 12 fotografii). Komisja nie będzie rozpatrywała pojedynczych fotografii.

Nagrody:

• I miejsce: 3.000 zł
• II miejsce: 2.000 zł
• III miejsce: 1.000 zł

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane podczas IX Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej VINTAGE PHOTO FESTIVAL.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.vintagephotofestival.com/konkurs/regulamin-konkursu