VIVA! Photo Awards

VIVA! Photo Awards do 8 listopada 2021


Zgloszenia do 8 listopada 2021. Czas na kolejną odsłonę VIVA! PHOTO AWARDS. W tym roku prace konkursowe ocenią m.in. Ryszard Horowitz i Chris Niedenthal. Uczestnicy bieżącej edycji staną do konkursu w pięciu kategoriach:
Portret, Reportaż, Natura oraz Fashion i Beauty.

Tak jak co roku wybierzemy po jednym laureacie z każdej kategorii. Werdyktem jury, jeden z uczestników zostanie dodatkowo uhonorowany nagrodą Grand Prix. Dla wszystkich laureatów przewidzieliśmy prestiżową statuetkę VIVA! PHOTO AWARDS 2021, a zdobywca Grand Prix otrzyma także nagrodę specjalną ufundowaną przez markę APART.

Prace wszystkich laureatów zostaną zaprezentowane na uroczystym wernisażu, który odbędzie się w Fabryce Norblina 2.12.2021.

Kategorie:

Portret – Kategoria, w której można zgłosić pojedyncze zdjęcia. Zezwala się na wszystkie typy portretowe, ze szczególnym wskazaniem pokazania emocji czy podkreślenia danego momentu. Jeden Uczestnik/Uczestniczka może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia.
Reportaż – Kategoria, w której można zgłosić wyłącznie serię zdjęć o określonej konstrukcji fabularnej. W skład jednej serii powinno wchodzić od 5 do 7 zdjęć. Jeden Uczestnik/Uczestniczka może przesłać maksymalnie 3 serie zdjęć.
Natura – Kategoria, w której można zgłosić pojedyncze zdjęcia. Zezwala się na wszystkie fotografie o tematyce NATURA/ŚWIAT. Jeden Uczestnik/Uczestniczka może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia.
Fashion – Kategoria, która plasuje się na styku fotografii artystycznej i komercyjnej. Jeden Uczestnik/Uczestniczka może przesłać maksymalnie 3 serie zdjęć związanych ze światem mody. W skład jednej serii powinno wchodzić od 3 do 5 zdjęć.
Beauty – Kategoria, w której można zgłosić pojedyncze zdjęcie z obszaru tematycznego związanego z urodą, wizażem, makijażem, w wybranej przez siebie interpretacji artystycznej. Jeden Uczestnik/Uczestniczka może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia.

Nagrody:

Zdobywca Grand Prix otrzyma zegarek Albert Riele o wartości 2090 zł brutto.

Strona konkursu fotograficznego: https://photo-awards.viva.pl/