Wystaw się w CSW

„Wystaw się w CSW” do 20 stycznia 2022


Zgłoszenia do 20 stycznia 2022. Konkurs fotograficzny Wystaw się w CSW – organizowany co roku przez Dział Edukacji – na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń odbywających się w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej. Tegoroczna edycja ma szczególny charakter – mija 10 lat od ustanowienia konkursu.
Niezmienny pozostaje charakter wydarzenia, które ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności – w ramach pokonkursowej wystawy odbywającej się w przestrzeni CSW, na której prace laureatów co roku oglądają tysiące zwiedzających. To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją i zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań.

Od kilku lat, jako specjalne wyróżnienie, przewidujemy także przyznanie Nagrody Dyrektora CSW, czyli propozycji zorganizowania indywidualnej wystawy twórcy. Do tej pory swoje indywidualne pokazy zaprezentowali u nas: Agnieszka Fiejka, Remigiusz Koniecko, Katarzyna Ewa Legendź, Baltazar Fajto i Iwona Germanek. Wystawie pokonkursowej X. edycji towarzyszyć będzie pokaz fotografii zeszłorocznej laureatki – Moniki Cichoszewskiej.

Strona konkursu fotograficznego: https://csw.torun.pl/csw/wystaw-sie-w-csw-2022-37353/