Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”

XIII Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!” do 30 września 2024


Zgłoszenia do 30 września 2024. Województwo Lubelskie obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz, 550-lecie powstania. Przez ten okres na Lubelszczyźnie powstały wspaniałe zabytki i miejsca, które są naszymi turystycznymi atutami. To m.in. renesansowe miasto Zamość wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Stare Miasto i Zamek w Lublinie, Kazimierz Dolny, Janowiec, zespoły pałacowe w Kozłówce, w Puławach czy okolice Krasnegostawu coraz częściej nazywane Kraszczadami. Województwo Lubelskie to również bogactwo naturalne z dwoma parkami narodowymi i 17 parkami krajobrazowymi. Te niezwykle atrakcyjne tereny są doskonałe do uprawiania turystyki aktywnej – rowerowej, kajakowej czy pieszej ale również do smakowania tradycyjnej kuchni regionalnej – mówił Członek Zarządu, dr hab. Marcin Szewczak – profesor KUL.

Nagrody:

We wszystkich kategoriach będą to karty zakupowe o wartości: za I miejsca – 2000 zł, II miejsca – 1500 zł, III miejsca – 1000 zł. Dodatkowo w konkursie filmowym autorzy wyróżnionych filmów otrzymują nagrodę o wartości 500 zł. Konkurs fotograficzny odbywa się w trzech kategoriach: fotografia artystyczna – do tej kategorii kwalifikujemy zdjęcia zabytków i atrakcji, na które czekamy w związku z jubileuszem 550-lecia województwa Lubelskiego – a także przyroda oraz wydarzenie.

Strona konkursu fotograficznego: https://promocja.lubelskie.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-konkurs-fotograficzny-i-filmowy/