XX edycja Konkursu Fotograficznego: Tatrzańska Jesień 2018 – do 30 października 2018


Zgłoszenia do 30 października 2018. Zadaniem uczestników konkursu jest zauważenie piękna i majestatu przyrody tatrzańskiej, bogactwa jej form i zjawisk urozmaiconych jesiennym światłem. W kadrze można bowiem zatrzymać ulotne chwile szczęścia, warte zapamiętania momenty, magię uczuć… Wszystko to zaczarowane w artystycznym bezruchu jest na fotografii niepowtarzalne i ponadczasowe.

Nadesłane prace, obok których nie można przejść obojętnie, skłaniają do refleksji; oceniające jury, składające się z wybitnych fotografików oraz osób nie związanych profesjonalnie z tą dziedziną – patrzących na otaczający świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości.

Każdy kto chce podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie aparatu i zarazić górską pasją innych, ma teraz ku temu okazję!

W Konkursie mogą wziąć udział prace autorów profesjonalnych i amatorów z kraju i za granicy.

Nagrody:
Jak co roku fundatorem specjalnej nagrody za zdjęcie, podkreślające jego literacką formę jest Bożena Gąsienica, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem. Ponadto, po każdej edycji konkursu organizowana jest wystawa.

Strona konkursu fotograficznego: www.tatry.pl/tatrzanska-agencja/konkurs-fotograficzny/1796.html