Canarian Photo Awards

Canarian Photo Awards do 31 grudnia 2022


Zgłoszenia do 31 grudnia 2022. Canarian Photo Awards daje Ci możliwość wygrania jednej z największych nagród przyznawanych w konkursie fotograficznym na Wyspach Kanaryjskich.

CANARIAN PHOTO AWARDS są łącznikiem pomiędzy niesamowitym pięknem znajdującym się w naszym świecie a fotografią. Sposób na zbliżenie sztuki, natury i zrównoważonego rozwoju poprzez konkurs fotograficzny, który niewątpliwie przyniesie jego zwycięzcy dużo więcej niż tylko nagrodę.

Na naszą pierwszą edycję przygotowaliśmy wszystkie składniki, aby zaoferować naszym uczestnikom to, co najlepsze. I to nie tylko podczas konkursu. Oprócz 15.000 euro w nagrodach, które trzymamy dla naszych fotografów, mamy pobyty w hotelach MYND dla naszych zwycięzców i niezapomnianą uroczystą kolację, na którą nasi zwycięzcy zostaną zaproszeni. Wszystko po to, aby nasi uczestnicy cieszyli się wyjątkowym konkursem, który może ich zabrać na odkrywanie jednego z rajów świata: Wysp Kanaryjskich.

Zachowując ducha uczestnictwa i jedności, który charakteryzuje nasze CANARIAN PHOTO AWARDS wybraliśmy 5 kategorii, w których możesz pokazać swoją wartość jako fotograf: Krajobraz, Dron, Fauna, Świat Kanaryjski oraz Fotografia Nocna i Astrofotografia. Ponadto, zgodnie z naszymi zasadami, jury będzie pozytywnie oceniać fotografie, które inspirują zachowanie naszych środowisk z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Nie przegap okazji, aby być jednym z pionierskich zwycięzców tego, co niewątpliwie będzie jednym z głównych corocznych wydarzeń fotograficznych w nadchodzących latach. Wybierz swoje najlepsze prace, prześlij swoje zdjęcia i daj sobie szansę na rywalizację o prestiż, sławę i 15 000 euro w nagrodach pieniężnych.

Nagrody:

4.000 € + Trofeum + tygodniowy pobyt B&B w hotelu sieci MYND, dla ogólnego zwycięzcy.
1.000 € + Złoty Medal + 3-dniowy pobyt B&B w hotelu sieci MYND dla najlepszego zdjęcia w każdej z kategorii.
Srebrne wyróżnienia w każdej kategorii.
Wyróżnienia honorowe w każdej kategorii.

Strona konkursu fotograficznego: https://canarianphotoawards.com/en/